tr en bg
Adres: Sanayi Sitesi, 11. Blok No:3 Uzunköprü, Edirne  |   E-mail: info@edirnekapi.com.tr  |   Telefon: 0284 513 38 00

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

Edirne Kapı; kapı sektöründe liderliği hedefleyen hizmet anlayışı ile günden güne kendini geliştiren şirketimiz, tasarım ve kalitenin ayrıcalıklarından faydalanmanız için üstün hizmet kalitesi esasını hedeflemiştir.

Firmamız hedefleri ve vizyonu doğrultusunda çalışarak içinde bulunduğu sektörde marka olmak için bilgi ve tecrübesini kaliteye dönüştürme çabasındadır. Sürekli artan verin, müşteri memnuniyeti ve kalite öncü ilkemizdir.

Ürün kalitesinde her zaman en üst seviyeyi gözeten anlayış, satış öncesi araştırma, satış sürecinde zamanında teslim ve satış sonrası sınırsız hizmet çalışma sistemimizdir. Başarımızın ardında müşteri beklentilerini doğru zamanda doğru ürünle karşılama, sürekli ve en son teknolojiye yönelik araştırma ve geliştirme içinde olma, kaliteden asla ödün vermeden kendini yenileme gibi esas değerler vardır. Varolan mevcut ürünlerimizin estetik ve kalite değerleri periodik iyileşme sürecindedir. Bugün firmamız bulunduğu sektör içindeki faaliyetlerini başarıyla sürdürmekte ve yatırımlarını hızla devam ettirmektedir.

Firma Rehberi Firma Rehberi Firma Rehberi Firma Rehberi Firma Rehberi Firma Rehberi
Edirne Kapı
Üste